Bodka za školským rokom allias Burza činnosti školských parlamentov 2024

Asociácia krajských rád mládeže v spolupráci s krajskými radami mládeže pozýva členov školských parlamentov stredných škôl z celého Slovenska na 2. ročník  burzy činnosti a aktivít školských parlamentov, ktorá je bodkou za školským rokom.

Termín: 24.06.2024 od 15:00 hod. do 25.06.2024 do 13:00 hod.

Miesto konania:  Hotel Spectrum, Trnava.

Čas na prihlásenie sa: prihlásiť sa najneskôr do 17.6.2024 cez tento formulár: https://lnk.sk/fipj

Cieľom podujatia je zdieľanie príkladov dobrej praxe v školskej participácií a sieťovanie školských parlamentov naprieč Slovenskom.

Základné informácie:

  • Za každý školský parlament sa môžu zúčastniť max. 3 zástupcovia. V prípade voľných miest môžu prísť aj ďalší 1 zástupca, ktorému možnú účasť oznámime po uzávierke prihlasovania.
  • Skupina zástupcov školských parlamentov bude mať vytvorený priestor pre prezentáciu  jednej originálnej aktivity cez  PPT prezentácie.  Okrem prezentácií vás čaká aj iný zaujímavý program.
  • Pretože počet účastníkov je obmedzený, je potrebné prihlásiť sa najneskôr do 17.6.2024. Vybraným účastníkom pošleme ďalšie podrobnosti .

Organizátor hradí vďaka podpore z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a mládeže SR v rámci dotácií v oblasti práce s mládežou:  stravovanie, ubytovanie, materiály. Účastníci si hradia príp. cestovne náklady.

V prípade otázok píšte na mail: ciernikova.akram@gmail.com